Mezoterapia mikroigłowa

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych zabiegów anti-age jest mezoterapia mikroigłowa. Jednak nadal wiele Klientek obawia się mikronakłuwania nie zdając sobie sprawy, z tego ile niepodważalnych zalet ma ten prosty i bezpieczny zabieg, pod warunkiem, że wykonany jest zgodnie z zasadami higieny i bezpieczeństwa dla pacjenta. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Mikrourazy powodują obrzęk tkanek i uszkodzenia naczyń krwionośnych, nieznaczne przechodzenie niewielkich ilości składników krwi do przestrzeni pozanaczyniowej - identycznie jak w zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Mikronakłuwanie można łączyć ze stosowaniem preparatów wpływających na skórę. Często podstawą tych preparatów jest kwas hialuronowy wzbogacony o inne składniki, takie jak witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy, które mają za zadanie stymulować komórki tkanki łącznej. Niekiedy w preparatach tych stosuje się także dodatkowe substancje, które mają np. hamować tendencję do powstawania przebarwień.

W zależności od wieku, kondycji i partii ciała stosuje się różną długość igieł.

 

Mezoterapia z użyciem dermarollera

 

UWAGA: Dermaroller jest narzędziem jednorazowego użytku!

 

Efekty:

 

  • Pierwsze widoczne efekty będące skutkiem głębokich zmian zachodzących w skórze są widoczne po 3- 6 miesiącach, a mechanizm tego procesu jest identyczny jak w terapii osoczem bogatopłytkowym.

  • Uszkodzenie mikronakłuwaniem, stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

  • Przebudowa tkanek powoduje, że zmarszczki spłycają się, a skóra nabiera równomiernego kolorytu.

  • Zdrowe, młode komórki zostają wypchnięte do bardziej zewnętrznych warstw skóry, przez co staje się ona widocznie młodsza, napięta, poprawia się również owal twarzy.

  • Zabieg z powodzeniem można wykonać także na okolicę brzucha, uda i pośladki, co w praktyce jest stosowane jako skuteczna metoda w leczeniu rozstępów.

 

Wskazania:

  • Blizny

  • Rozstępy

  • Głębokie i utrwalone zmarszczki

  • Utrata jędrności skóry

  • Przebarwienia i nierówny koloryt

Zabiegi z dermarollerem:

cena zawiera koszt jednorazowego dermarollera i znieczulenie miejscowe kremem znieczulającym

Cena zabiegu:

Mezoterapia dermarollerem             220 zł. 

Zgodnie z ustawą o RODO informujemy, że:

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie na innych portalach danych naszej firmy.

Nie jesteśmy zainteresowani kontaktem ze strony firm marketingowych, banków i.t.p.

Nie wyrażamy zgody na przesyłanie ofert i informacji handlowych na nasz adres e-mail i numery telefonu.

medycyna estetyczna Lublin, salon urody Lublin, gabinet kosmetyczny Lublin, paznokcie hybrydowe Lublin, manicure cennik Lublin, kosmetyczki Lublin