top of page
IMG_4505.JPG

ZABIEG MIGDAŁOWY

Wskazania do zabiegu:​

 • Skóra sucha, szara i zmęczona

 • Przebarwienia, zaburzenia pigmentacji

 • Skóra starzejąca się, pojawiające się pierwsze zmarszczki

Na czym polega zabieg: 

Zabieg składa się z trzech etapów (oczyszczenie i złuszczenie martwego naskórka, termolifting RF i nałożenie ampułki odżywczej na skórę).

Etap I - złuszczenie martwego naskórka preparatem kwasu migdałowego.

Kwas migdałowy należy do grupy kwasów alfa-hydroksykwasów (AHA).

 • Pośród innych kwasów AHA wykazuje najsilniejsze działanie bakteriobójcze. Łatwo przenika przez skórę i ma działanie wielokierunkowe.

 • Zabiegi złuszczania kwasem migdałowym mogą być wykonywane u każdego, zwłaszcza przy cerach problemowych. Stosowany jest też do cery mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

 • Działanie kwasu migdałowego przyspiesza naturalny proces złuszczania, stymuluje odnowę warstw głębiej położonych.

 • Poprzez złuszczenie naskórka zapewnia równomierne rozprowadzenie pigmentu. 

 • Stosuje się go w zabiegach odmładzających, dla cer narażonych na długotrwałą ekspozycję słoneczną, w hiperpigmentacji, przy usuwaniu blizn potrądzikowych.

 • Wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza łojotok i obkurcza pory skóry. 

Etap II - termolifting falami RF.

Termolifting RF to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry.

Główne działanie biologiczne fal radiowych polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację (rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie ich przepuszczalności). Tak przygotowana skóra efektywniej wchłania składniki preparatów odżywczych.

Etap III - ampułka YASUMI Kawiar&Gold.

Ampuła YASUMI Kawiar&Gold to bogatoskładnikowy koktajl odżywczy, który posiada właściwości nawilżające i regenerujące, wspomaga również procesy naprawcze w komórkach skóry. Zawarte w ampułce złoto wyraźnie redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Ma również działanie nawilżające i wygładzające. Kawior dostarcza cennych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry, sprzyja jej regeneracji, odbudowuje barierę ochronną i przeciwdziała procesom starzenia. Dodatek ekstraktu z algi zielenicy stanowi cenne źródło biopierwiastków, a także witamin i aminokwasów. Odbudowuje i regeneruje włókna kolagenowe i elastynowe, zapobiega wiotczeniu skóry, wygładza i chroni przed fotostarzeniem. Kwas hialuronowy silnie nawilża skórę i zapobiega utracie wody, a lipopeptyd zapobiega wiotczeniu tkanek, efektem czego jest poprawa gęstości skóry. Ponadto kawior przywraca jędrność, odżywia i odmładza skórę, a także chroni ją przed wolnymi rodnikami opóźniając starzenie się skóry.

Efekty:

 • Nawilżona skóra

 • Odżywiona skóra

 • Odmłodzona skóra

 • Zredukowane zmarszczki​

Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać satysfakcjonujący efekt?
Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.
Jak często należy powtarzać zabieg?
W celu profilaktyki starzenia skóry zaleca się wykonywać zabieg co 4 tygodnie.
Zalecenia po zabiegu:

Zaleca się kontynuację pielęgnacji domowej kremem "Gabinet Laura".

Cena zabiegu             200 zł. 

bottom of page