Jeżeli zauważyłaś, że pomimo właściwej pielęgnacji skóry upływający czas zyskuje przewagę - niektóre niedoskonałości Twojego wyglądu możesz zniwelować przy pomocy najnowszych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej. Oto przykładowe zdjęcia zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie z użyciem oryginalnych i bezpiecznych preparatów najlepszych światowych producentów, które po implantacji utrzymują się w tkankach nawet kilkanaście miesięcy.

Zabieg wyrównania asymetrii subtelnego powiększenia z konturowaniem wargi górnej u pacjentki (34 lata). Zdjęcia wykonano bezpośrednio przed i po zabiegu oraz tydzień później - widoczne cechy wbudowywania się specjalnie dobranego dla tej okolicy wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Wygląd wargi dolnej naturalny.

Korekta kształtu nosa z zastosowaniem specjalistycznego preparatu wypełniającego na bazie hydroksyapatytu wapnia, który naturalnie występuje w zębinie naszych zębów. Zdjęcia przed i bezpośrednio po zabiegu.

Zabieg wypełnienia bruzd marionetki z jednoczasowym podniesieniem kącika ust - zdjęcia przed i po zabiegu oraz po miesiącu od zabiegu - widoczny natychmiastowy efekt wizualny w postaci likwidacji smutnego wyrazu ust i wyrównania linii ust, co dało natychmiastowe odmłodzenie wyglądu twarzy u pacjentki (lat 70). 

Zabieg wypełnienia doliny łez z korektą wolumetryczną ubytku tkanki podskórnej poniżej brzegu powieki dolnej u pacjentki (44 lata). Zdjęcia wykonano bezpośrednio przed i po zabiegu oraz pół roku później - po wbudowaniu się preparatu widoczne wyrównanie doliny łez oraz wyrównanie koloru skóry poniżej powieki dolnej.

Efekt delikatnego powiększenia wargi górnej (zdjęcia wykonane przez klientkę). 

Efekt wypełnienia bardzo głębokich bruzd z utrwalonym załamaniem skóry na pograniczu brody i policzków tzw. bruzdy marionetki u pacjentki (69 l.) Tydzień wcześniej wykonano zabieg mezoterapii igłowej skóry oraz podano botoks z powodu zaciskających promieniście górną wargę zmarszczek palacza - widoczne rozluźnienie konturu ust z efektem delikatnego powiększenia wargi górnej. 

Zgodnie z ustawą o RODO informujemy, że:

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie na innych portalach danych naszej firmy.

Nie jesteśmy zainteresowani kontaktem ze strony firm marketingowych, banków i.t.p.

Nie wyrażamy zgody na przesyłanie ofert i informacji handlowych na nasz adres e-mail i numery telefonu.

  • Facebook
  • Twitter - White Circle
  • Instagram

medycyna estetyczna Lublin, salon urody Lublin, gabinet kosmetyczny Lublin, paznokcie hybrydowe Lublin, manicure cennik Lublin, kosmetyczki Lublin